Oise Trade - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Oise Trade Polska

SOB ewoluował od dobrowolnego wyboru poszczególnych firm do obowiązujących zasad na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Jednak wiele firm decyduje się na wyjście poza wymogi prawne i wprowadzą ideę „czynienia dobra” do swoich modeli biznesowych.

Oise Trade Limited przyczynia się do troski o środowisko:
  • Wspieramy segregację śmieci.
  • W biurze znajduje się pojemnik na zużyte baterie akumulatorowe.
  • Wszystkie dokumenty robocze są wypełniane na odwrotnej stronie arkuszy, aby zaoszczędzić papier.
  • W biurze do oświetlenia używamy energooszczędnych lamp LED.
  • Przy zatrudnianiu wszyscy pracownicy są oceniani wyłącznie na podstawie ich kwalifikacji zawodowych.
  • Wspieramy etyczne stosunki pracy w firmie, co z kolei przyciąga i zatrzymuje pracowników
Oise Trade Polska nie traktuje SOB jako programu marketingowego, chodzi o to, aby działać w sposób przejrzysty dla dobra planety i ludzi wokół nas. Im więcej uczestników, tym bardziej znaczące będą wyniki globalne. Nawet małe kroki, aby zmienić swój styl życia, przy działaniu każdej osoby, dadzą ogromny efekt. Nie lekceważ swojego wkładu. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom będziemy w stanie osiągnąć ulepszenia.

Każdego roku nasza planeta cierpi z powodu zanieczyszczeń. Duże ilości plastiku, nieefektywne wykorzystanie zasobów naturalnych, marnotrawstwo energii elektrycznej. Wszystko to w dłuższej perspektywie wpłynie na jakość naszego życia. Co więcej, topnienie lodowców nie jest już tylko ostrzeżeniem czy fikcją, zostało wielokrotnie udowodnione przez różne organizacje międzynarodowe. To tylko mały przykład tego, jak nasze działania powodują nieodwracalne szkody w naszym jedynym domu - planecie Ziemia. Jeśli nie zaczniemy działać teraz, nasze dzieci nie będą mogły mieszkać w tym samym pięknym i wyjątkowym miejscu, jak jak my wszyscy. Zmiany już się rozpoczęły, nie należy lekceważyć przyszłości wszystkich żywych i pięknych rzeczy na tej planecie.
Wymagania dotyczące firmy Oise Trade
Obowiązkowe zasady Oise Trade Polska
Jeśli pociąga Cię nawet sama idea odpowiedzialności korporacyjnej i społecznej, ale nie wiesz, od czego zacząć, zacznij od najmniejszego.
Nie wyrzucaj śmieci do wspólnych pojemników. Sortuj go do recyklingu. Takie proste działania pomogą uratować lasy przed wycinką na nowy papier. W naturze będzie mniej baterii akumulatorowych, które zanieczyszczają glebę i wodę pitną szkodliwymi substancjami. Zwierzęta nie będą już umierać od jedzenia plastiku i od tego, że po prostu zaplątały się w śmieci i nie mogły się wydostać.

Emisje CO2 już zaczęły spadać, ale problem nadal nie zniknął i tylko od nas zależy, czy sobie z nim poradzimy. Ludzie potrafią wyciągać wnioski z życia swoich przodków. Postęp technologiczny umożliwia znajdowanie coraz bardziej wyrafinowanych metod pozyskiwania zielonej energii, co również ratuje przyrodę. Ale walka dopiero się zaczęła.
Stosując uczciwe i przejrzyste relacje we współpracy z partnerami Oise Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, informując ich o możliwych zagrożeniach wykraczających poza standardy ustanowione przez prawo, automatycznie stajemy się uczestnikami odpowiedzialności społecznej.

Dla firm przynosi to również ogromne korzyści. Nie czekaj, aż branża Cię dogoni. Problemy są tak ogromne, że coraz więcej krajów i organizacji zaczyna ściśle kontrolować różne branże i wprowadzać nowe normy. Podejmując działania już dziś, możesz uniknąć problemów jutro i wyprzedzić konkurencję. Inicjatywy SOB przynoszą korzyści wszystkim zaangażowanym. Wpływ Twoich działań nie tylko spodoba się świadomym społecznie konsumentom i pracownikom, ale co najważniejsze pomoże zmienić świat na lepsze. Zostań częścią lepszej przyszłości i wspólnie osiągajmy wyniki jako zespół!
Technologia dropshipping w Oise Trade
Możliwe zagrożenia dla Oise Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Odpowiedzialność społeczna Oise Trade